Новини
18 листопада – Європейський день захисту дітей від
сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
Корисні матеріали до цієї дати можна знайти за посиланням:
https://content.e-schools.info/Comisarivka/library/4_3250-22_compressed.pdf
29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України.
Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.Цей День пам’яті держава започаткувала в 2019 році. Саме 29 серпня, бо з цією датою пов’язаний один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня став соняшник. Учні Комісарівської гімназії взяли участь у акції пям"яті "Сонях",про що свідчать виготовлені учнями "Соняхи пам'яті" .
Інформація представлена ІНСТИТУТОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ
Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
В умовах сьогодення, небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому з метою роз’яснювальної роботи 05.02.24р. в Комісарівській гімназії було проведено онлайн-зустріч учнів з фахівцем ДСНС. Рятувальники наочно показали як виглядає вибухівка, розповідали де на неї можна натрапити та куди телефонувати у випадку виявлення підозрілих предметів. Крім того, звертали увагу учнів на знаки, які попереджують про небезпеку та як зробити свої прогулянки безпечними, адже вибухонебезпечні предмети можуть бути замасковані в іграшки, яскраві пакунки, побутові речі тощо. Спеціалісти пояснили яку небезпеку несуть ці предмети та як вберегти своє життя.
Проведення подібних занять є надзвичайно важливим та потрібним аспектом у формуванні культури безпечної поведінки підростаючого покоління, адже прості правила можуть зберегти життя та здоров’я!
Вітаємо переможців ХV всеукраїнської інтернет-олімпіади "На урок"!
Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.